СНИМКИ: Страхотно голово шоу между отбора на Стоичков и дрийм тима на Барселона

553

Страхотно шоу пред над 10 000 зрители на стадиона в Стара Загора! Отборът на Христо Стоичков победи с 3:2 тимът на легендите на Барселона.

В 26-та минута Мартин Петров напомни за себе си и направи страхотен пробив, центрира към Бербатов, който засече с глава и откри резултата 1:0.

В 41-та минута отново Марто центрира към Бербатов и той отново засече с глава за 2:0.

След почивката Стоичков заигра за легендите на Барселона и още в началото на втората част Барса получи право да изпълни дузпа, която Стоичков изпусна, след като Стоян Колев успя да избие удара му, но при добавката не сгреши и намали резултата – 1:2.

В 62-та минута Дани Гарсия засече центриране с глава за 2:2.

В 76-та минута Димитър Бербатов реализира своя хеттрик, разписвайки се на празна врата за крайното 3:2.

Така отборът на Стоичков победи с 3:2 легендите на Барса, а шоуто завърши със страхотна над 5-минутна заря.

Легенди на Барса: Анхой; Хуан Карлос, Дею, Надал, Хара; Литманен, Попеску, Сержи; Гойкоечея, Салинас, Ескеро. Треньор: Ферер.

Приятели на Стоичков: Ганчев (Колев); Кременлиев (Томаш), Хубчев, Гинчев, Кишишев; Костадинов (Донев. Михтарски), Лечков (Боримиров, Видолов), Балъков (Йорданов, Генчев), Стоичков (М. Петров, Драголов); Сираков (Ст. Петров, Кашмер), Бербатов (Илиев). Треньори: Пенев, Бонев, Петков