СНИМКИ И ВИДЕО: Локомотив с изстрадана победа срещу Септември

249

Локомотив победи с 1:0 Септември в среща от 11-ия кръг и спря черната си серия от 3 поредни загуби. Единственото попадение реализира в 56-та минута Веселин Марчев.

В 33-та минута Веселин Марчев отправи удар, но той беше спасен от Янко Георгиев.

В 37-та минута Янко Сандански стреля от дистанция, право в Пиргов.

В 40-та минута Марчев отправи удар, Янко Георгиев не се намеси добре и изпусна топката, Кики успя да се ориентира в ситуацията, но стреля в аут от близко разстояние.

В 48-та минута Янко Сандански стреля от дистанция, но Пиргов улови.

В 56-та минута Пауло Серджо центрира от корнер, Янко Георгиев не се намеси добре, топката се насочи към вратата, а Веселин Марчев с глава успя да я довкара и така Локомотив откри – 1:0.

В 81-та минута Васил Добрев беше изгонен след втори жълт картон.

Локомотив събра 14 точки и вече е седми, а Септември е 13-ти със 7.

Сега за Локомотив предстои пауза, заради световните квалификации на националните отбори.

Локомотив: Илко Пиргов, Пламен Крумов, Димитър Везалов, Пламен Николов, Муса Мохамед, Димитър Велковски, Пауло Серджо, Димо Бакалов (Янко Ангелов 76 мин.), Дани Кики (Симеон Райков 58 мин.), Веселин Марчев, Халед Аяри (Дино Мартинович 84 мин.)

Септември: Янко Георгиев, Васил Добрев, Георги Стоичков, Петър Генчев, Румен Трифонов, Янко Сандански, Борис Галчев, Иван Тилев (Антони Иванов 60 мин.), Ишамаел Байду (Жеан Патрик Лима Дос Рейс 60 мин.), Крис Гади, Мартин Тошев (Васил Калоянов 72 мин.)