Сподели

Локомотив продължи черната си серия при новия Бруно Акрапович и отново не записа победа у дома през празни трибуни, заради наказание тимът направи 1:1 срещу Верея.

Верея попари Локомотив още в 7-та минута, когато Петър Витанов пусна към Илиян Йорданов и той напредна и удар по тревата откри резултата – 0:1.

В 14-та минута удар на Андонов беше отразен от Пиргов.

В 32-та минута Бакалов стреля, но Колев успя да отрази удара му.

В 83-та минута Бенгюзов фаулира Димо Бакалов в наказателното поле и съдията отсъди дузпа, която влезлият през втората част Симеон Райков реализира и изравни резултата – 1:1.

Локомотив е 9-ти с 21 точки, а Верея е на 5-то място с 32.

Локомотив завършва годината в неделя с гостуване на Дунав в Русе.

Локомотив: Илко Пиргов, Димитър Велковски, Димитър Везалов, Пламен Николов, Муса Мохамед, Ванчо Траянов (Симеон Райков 64 мин.), Игор Банович, Димо Бакалов, Раян Фрикеше (Кхалед Аяри 79 мин.), Янко Ангелов (Парвизджон Умарбаев 79 мин.), Веселин Марчев

Верея: Пламен Колев, Здравко Илиев, Мирослав Енчев, Костадин Слаев, Селим Бен Джемиа, Петър Витанов, Венцислав Бенгюзов, Илиян Йорданов (Селим Керкар 84 мин.), Меди Фенуш (Елиаш 90 + 3 мин.), Георги Андонов, Валери Домовчийски (Исмаил Иса  75 мин.)