Сподели

>> КЛАСИРАНЕ В ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА СЛЕД ИЗИГРАВАНЕТО НА ВСИЧКИ МАЧОВЕ ДО МОМЕНТА >> 

България, Втора Лига, XVII кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
1.12.17 15:00 Монтана – Струмска слава 1:1
2.12.17 13:00 Ботев (Вр) – Локо (Сф) 2:2
2.12.17 14:00 Оборище (Пн) – Марица >> 1:2
2.12.17 14:00 Лудогорец 2 – Нефтохимик 2:0
2.12.17 14:00 Ботев (Гъл) – Черноморец (Бк) 3:2
2.12.17 14:00 Царско село – Поморие 2:0
2.12.17 14:00 Локо (ГО) – Литекс 1:0
2.12.17 15:00 Созопол – Несебър 1:2

 

България, Втора Лига, XVI кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
25.11.17 14:30 Струмска слава – Литекс 1:0
25.11.17 14:30 Поморие – Локо (ГО) 2:1
25.11.17 14:30 Черноморец (Бк) – Созопол 1:1
25.11.17 14:30 Локо (сф) – Лудогорец 2 1:0
25.11.17 14:30 Марица – Ботев (Вр) >> 1:1
25.11.17 14:30 Монтана – Оборище (Пн) 2:0
26.11.17 13:00 Несебър – Царско село 2:3
26.11.17 14:30 Нефтохимик – Ботев (Гъл) 0:2

 

България, Втора Лига, XV кръг
Дата Час Домакин-Гост КР
18.11.17 14:00 Черноморец (Бк) – Царско село 1:1
18.11.17 14:30 Оборище (Пн) – Струмска слава 1:1
18.11.17 14:30 Локо (Сф) – Ботев (Гъл) 1:1
18.11.17 14:30 Нефтохимик – Созопол 0:2
18.11.17 14:30 Несебър – Локо (ГО) 4:2
19.11.17 14:30 Марица – Лудогорец 2 >> 3:3
19.11.17 14:30 Поморие – Литекс 1:1
19.11.17 15:00 Монтана – Ботев (Вр) 0:1

 

България, Втора Лига, XIV кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
3.11.17 14:30 Лудогорец 2 – Монтана 1:0
4.11.17 14:30 Ботев (Гъл) – Марица >> 1:1
4.11.17 14:30 Ботев (Вр) – Оборище (Пн) 1:0
4.11.17 14:30 Царско село – Нефтохимик 5:1
4.11.17 14:30 Струмска слава – Поморие 1:2
4.11.17 14:30 Локо (ГО) – Черноморец (Бк) 3:0
4.11.17 15:30 Созопол – Локо (Сф) 0:0
5.11.17 13:00 Литекс – Несебър 1:0

 

България, Втора Лига, XIII кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
28.10.17 14:45 Локо (Сф) – Царско село 0:0
28.10.17 16:00 Ботев (Вр) – Струмска слава 1:0
28.10.17 16:00 Монтана – Ботев (Гъл) 3:1
28.10.17 16:00 Марица – Созопол >> 1:0
28.10.17 16:00 Нефтохимик – Локо (ГО) 1:2
28.10.17 16:00 Черноморец (Бк) – Литекс 1:0
29.8.17 15:00 Несебър – Поморие 0:3
30.8.17 15:00 Оборище (Пн) – Лудогорец 2 0:0

 

България, Втора Лига, XII кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
20.10.17 15:45 Локо (ГО) – Локо (Сф) 1:0
20.10.17 16:00 Струмска слава – Несебър 0:1
20.10.17 16:00 Литекс – Нефтохимик 2:0
20.10.17 16:00 Царско село – Марица >> 2:0
20.10.17 17:00 Созопол – Монтана 0:5
21.10.17 16:00 Лудогорец 2 – Ботев (Вр) 4:1
22.10.17 16:00 Поморие – Черноморец (Бк) 1:1
22.10.17 16:00 Ботев (Гъл) – Оборище (Пн) 1:2

 

България, Втора Лига, XI кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
13.10.17 16:00 Монтана – Царско село 1:0
13.10.17 16:00 Марица – Локо (ГО) >> 3:1
14.10.17 16:00 Ботев (Вр) – Ботев (Гъл) 0:0
14.10.17 16:00 Оборище (Пн – Созопол 1:0
14.10.17 16:00 Локо (Сф) – Литекс 4:0
14.10.17 16:00 Нефтохимик – Поморие 1:3
14.10.17 16:00 Черноморец (Бк) – Несебър 3:2
15.10.17 16:00 Лудогорец 2 – Струмска слава 1:2

 

България, Втора Лига, X кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
30.9.17 17:00 Струмска слава – Черноморец (Бк) 0:2
30.9.17 17:00 Несебър – Нефтохимик 2:1
30.9.17 17:00 Ботев (Гъл) – Лудогорец 2 0:0
30.9.17 18:00 Литекс – Марица >> 1:1
1.17.17 16:00 Царско село – Оборище (Пн) 2:0
1.10.17 17:00 Локо (ГО) – Монтана 1:1
1.10.17 17:00 Созопол – Ботев (Вр) 1:2
2.10.17 20:00 Поморие – Локо (Сф) 2:3

 

България, Втора Лига, IX кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
24.9.17 17:00 Ботев (Гъл) – Струмска слава 1:0
24.9.17 17:00 Монтана – Литекс 2:1
24.9.17 17:00 Локо (Сф) – Несебър 4:1
24.9.17 17:00 Нефтохимик – Черноморец (Бк) 1:1
25.9.17 17:00 Лудогорец 2 – Созопол 1:0
25.9.17 17:00 Ботев (Вр) – Царско село 1:0
25.9.17 17:00 Оборище (Пн) – Локо (ГО) 2:1
25.9.17 17:00 Марица – Поморие >> 1:0

 

България, Втора Лига, VIII кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
9.9.17 17:00 Струмска слава – Нефтохимик 1:0
9.9.17 17:00 Несебър – Марица >> 4:0
9.9.17 18:00 Созопол – Ботев (Гъл) 2:2
9.9.17 17:00 Черноморец (Бк) – Локо (Сф) 2:2
9.9.17 17:00 Поморие – Монтана 0:2
10.9.17 17:00 Царско село – Лудогорец 2 3:2
11.9.17 18:00 Литекс – Оборище (Пн) 1:0
11.9.17 18:00 Локо (ГО) – Ботев (Вр) 1:3

 

България, Втора Лига, VII кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
9.9.17 17:00 Ботев (Гъл) – Царско село 0:0
9.9.17 17:00 Оборище (Пн) – Поморие 0:0
9.9.17 17:00 Монтана – Несебър 1:3
9.9.17 17:00 Локо (Сф) – Нефтохимик 2:0
9.9.17 17:00 Созопол – Струмска слава 2:1
10.9.17 18:00 Лудогорец 2 – Локо (ГО) 2:2
11.9.17 17:00 Ботев (Вр) – Литекс 1:0
11.9.17 17:00 Марица – Черноморец (Бк) >> 0:1

 

България, Втора Лига, VI кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
25.8.17 19:00 Литекс – Лудогорец 2 4:1
26.8.17 18:00 Нефтохимик – Марица 0:2
26.8.17 18:00 Черноморец (Бк) – Монтана 1:0
26.8.17 18:00 Царско село – Созопол 4:1
26.8.17 18:00 Поморие – Ботев (Вр) 1:1
26.8.17 18:00 Струмска слава – Локо (Сф) 2:1
27.8.17 18:00 Несебър – Оборище (Пн) 2:1
28.8.17 20:30 Локо (ГО) – Ботев (Гъл) 3:1

 

България, Втора Лига, V кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
19.8.17 18:00 Царско село – Струмска слава 3:2
19.8.17 18:00 Созопол – Локо (ГО) 1:3
19.8.17 18:00 Ботев (Гъл) – Литекс 3:0
19.8.17 18:00 Оборище (Пн) – Черноморец (Бк) 2:0
20.8.17 18:00 Монтана – Нефтохимик 4:0
20.8.17 18:00 Марица – Локо (Сф) >> 1:3
21.8.17 18:00 Лудогорец 2 – Поморие 2:1
21.8.17 18:00 Ботев (Вр) – Несебър 1:1

 

България, Втора Лига, IV кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
10.8.17 18:00 Литекс – Созопол  2:1
12.8.17 18:00 Локо (Сф) – Монтана  1:0
12.8.17 18:00 Нефтохимик – Оборище (Пн)  0:2
12.8.17 18:00 Черноморец (Бк) – Ботев (Вр)  0:1
12.8.17 18:00 Струмска слава – Марица >>  3:6
12.8.17 18:00 Поморие – Ботев (Гъл)  0:0
13.8.17 18:00 Несебър – Лудогорец 2  3:1
14.8.17 18:00 Локо (ГО) – Царско село  1:3

 

България, Втора Лига, III кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
5.8.17 18:00 Локо (ГО) – Струмска слава 4:3
5.8.17 18:00 Царско село – Литекс 0:0
5.8.17 18:00 Созопол – Поморие 1:2
5.8.17 18:00 Ботев (Гъл) – Несебър 2:1
5.8.17 18:00 Ботев (Вр) – Нефтохимик 4:0
5.8.17 18:00 Оборище (Пн) – Локо (Сф) 1:2
6.8.17 18:00 Лудогорец 2 – Черноморец (Бк) 2:2
7.8.17 18:00 Монтана – Марица >> 2:1

 

България, Втора Лига, II кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
29.7.17 18:30 Струмска слава – Монтана 1:0
29.7.17 18:30 Черноморец (Бк) – Ботев (Гъл) 4:1
29.7.17 18:30 Несебър – Созопол 0:0
29.7.17 18:30 Литекс – Локо (ГО) 1:1
30.7.17 18:30 Поморие – Царско село 2:2
31.7.17 18:30 Нефтохимик – Лудогорец 2 2:1
31.7.17 18:30 Локо (Сф) – Ботев (Вр) 1:0
31.7.17 18:30 Марица – Оборище (Пн) >> 0:3

 

 

България, Втора Лига, I кръг  
Дата Час Домакин-Гост КР
22.7.17 18:30 Царско село – Несебър 3:2
22.7.17 18:30 Ботев (Вр) – Марица >> 2:1
22.7.17 18:30 Оборище (Пн) – Монтана 0:0
22.7.17 18:30 Ботев (Гъл) – Нефтохимик 2:1
22.7.17 19:00 Созопол – Черноморец (Бк) 1:0
22.7.17 20:00 Литекс – Струмска слава 2:0
23.7.17 20:00 Лудогорец 2 – Локо (Сф) 2:1
24.7.17 18:00 Локо (ГО) – Поморие 1:1

 

 

Харесайте страницата на SportenPlovdiv.com тук и ще може да научавате по-бързо новините от спорта в Пловдив >>

НЯМА КОМЕНТАРИ

ВАШИЯТ КОМЕНТАР