Програма и Резултати, Втора Професионална Лига, Сезон 2017-18

355

>> КЛАСИРАНЕ ВЪВ ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА СЛЕД ИЗИГРАВАНЕТО НА ВСИЧКИ МАЧОВЕ ДО МОМЕНТА >> 

България, Втора Лига, XXХ кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
19.5.1817:15Струмска слава – Оборище (Пн)3:1
19.5.1817:15Ботев (Вр) – Монтана2:1
19.5.1817:15Лудогорец 2 – Марица >>0:2
19.5.1817:15Ботев (Гъл) – Локо (Сф)2:3
19.5.1817:15Созопол – Нефтохимик2:1
19.5.1817:15Царско село – Черноморец (Бк)2:1
19.5.1817:15Локо (ГО) – Несебър3:0
19.5.1817:15Литекс – Поморие0:2

 

България, Втора Лига, XXIX кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
13.5.1818:00Поморие – Струмска слава1:1
13.5.1818:00Несебър – Литекс0:1
13.5.1818:00Черноморец (Бк) – Локо (ГО)1:1
13.5.1818:00Нефтохимик – Царско село0:2
13.5.1818:00Локо (Сф) – Созопол3:0
13.5.1818:00Марица – Ботев (Гъл) >>1:2
13.5.1818:00Монтана – Лудогорец 24:0
13.5.1818:00Оборище (Пн) – Ботев (Вр)0:2

 

България, Втора Лига, XXVIII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
5.5.1818:00Ботев (Гъл) – Монтана0:2
5.5.1818:00Локо (ГО) – Нефтохимик3:1
5.5.1818:00Литекс – Черноморец (Бк)4:0
5.5.1818:00Поморие – Несебър3:1
5.5.1819:00Созопол – Марица >>2:0
6.5.1818:00Струмска слава – Ботев (Вр)0:2
7.5.1817:30Царско село – Локо (Сф)1:2
7.5.1818:00Лудогорец 2  – Оборище (Пн)3:0

 

България, Втора Лига, XXVII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
28.4.1817:00Несебър – Струмска слава0:0
28.4.1817:00Нефтохимик – Литекс1:1
28.4.1817:00Марица – Царско село >>1:3
28.4.1817:00Оборище (Пн) – Ботев (Гъл)3:0
28.4.1817:00Ботев (Вр) – Лудогорец 25:0
28.4.1818:30Черноморец (Бк) – Поморие1:1
28.4.1818:30Монтана – Созопол2:1
30.4.1817:30Локо (Сф) – Локо (ГО)3:0

 

България, Втора Лига, XXVI кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
21.4.1817:00Несебър – Черноморец (Бк)2:0
22.4.1817:00Струмска слава – Лудогорец 22:1
22.4.1817:00Поморие – Нефтохимик1:1
22.4.1818:00Созопол – Оборище (Пн)1:3
22.4.1818:00Литекс – Локо (Сф)0:0
22.4.1819:00Локо (ГО) – Марица >>1:1
23.4.1817:30Ботев (Гъл) – Ботев (Вр)0:4
23.4.1817:30Царско село – Монтана1:1

 

България, Втора Лига, XXV кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
18.4.1817:00Черноморец (Бк) – Струмска слава4:0
18.4.1817:00Нефтохимик – Несебър0:1
19.4.1817:00Локо (Сф) – Поморие2:1
19.4.1817:00Марица – Литекс >>0:1
19.4.1817:00Оборище (Пн) – Царско село1:3
19.4.1817:00Ботев (Вр) – Созопол0:1
19.4.1817:00Лудогорец 2 – Ботев (Гъл)2:1
19.4.1818:30Монтана – Локо (ГО)1:0

 

България, Втора Лига, XXIV кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
14.4.1817:00Струмска слава – Ботев (Гъл)2:2
14.4.1817:00Локо (ГО) – Оборище (Пн)0:0
14.4.1817:00Несебър – Локо (Сф)1:3
14.4.1817:00Черноморец (Бк) – Нефтохимик2:1
14.4.1818:00Литекс – Монтана0:1
15.4.1817:00Поморие – Марица >>2:1
15.4.1818:00Созопол – Лудогорец 21:2
16.4.1817:00Царско село – Ботев (Вр)1:2

 

България, Втора Лига, XXIII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
4.4.1818:30Монтана – Поморие2:1
5.4.1817:00Локо (Сф) – Черноморец (Бк)1:0
5.4.1817:00Марица – Несебър >>0:0
6.4.1817:00Нефтохимик – Струмска слава1:0
6.4.1817:00Оборище (Пн) – Литекс0:1
6.4.1817:00Ботев (Вр) – Локо (ГО)0:0
6.4.1817:00Ботев (Гъл) – Созопол2:0
7.4.1815:00Лудогорец 2 – Царско село3:2

 

България, Втора Лига, XXII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
30.3.1817:00Царско село – Ботев (Гъл)2:0
30.3.1817:00Поморие – Оборище (Пн)1:0
31.3.1815:00Несебър – Монтана1:1
31.3.1817:00Струмска слава – Созопол1:0
31.3.1817:00Литекс – Ботев (Вр)0:0
31.3.1817:00Черноморец (Бк) – Марица >>1:0
31.3.1817:00Нефтохимик – Локо (Сф)0:1
1.4.1817:00Локо (ГО) – Лудогорец 22:2

 

България, Втора Лига, XXI кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
16.3.1815:30Лудогорец 2 – Литекс1:1
17.3.1815:30Локо (Сф) – Струмска слава0:1
17.3.1815:30Монтана – Черноморец (Бк)4:0
17.3.1815:30Оборище (Пн) – Несебър0:1
17.3.1815:30Ботев (Вр) – Поморие1:0
17.3.1815:30Ботев (Гъл) – Локо (ГО)1:0
18.3.1815:30Марица – Нефтохимик >>1:0
19.3.1815:00Созопол – Царско село0:1

 

България, Втора Лига, XX кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
9.3.1817:30Литекс – Ботев (Гъл)0:1
10.3.1812:30Несебър – Ботев (Вр)2:0
10.3.1815:30Струмска слава – Царско село1:3
10.3.1815:30Локо (ГО) – Созопол3:0
10.3.1815:30Черноморец (Бк) – Оборище (Пн)0:0
10.3.1815:30Нефтохимик – Монтана0:3
10.3.1815:30Локо (Сф) – Марица >>4:2
12.3.1815:30Поморие – Лудогорец 20:1

 

България, Втора Лига, XIX кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
4.3.1812:30Ботев (Вр) – Черноморец (Бк)3:2
4.3.1815:30Лудогорец 2 – Несебър0:2
4.3.1815:30Царско село – Локо (ГО)1:0
5.3.1812:30Монтана – Локо (ГО)4:0
5.3.1815:30Марица – Струмска слава >>0:1
5.3.1815:30Ботев (Гъл) – Поморие0:1
10.4.1817:00Оборище (Пн) – Нефтохимик3:1
10.4.1817:00Созопол – Литекс1:1

 

България, Втора Лига, XVIII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
24.2.1814:00Струмска слава – Локо (ГО)0:0
24.2.1814:00Несебър – Ботев (Гъл)1:5
24.2.1814:00Нефтохимик – Ботев (Вр)0:2
24.2.1814:00Локо (Сф) – Оборище (Пн)1:0
24.2.1814:00Марица – Монтана >>1:0
25.2.1812:30Литекс – Царско село0:1
25.2.1814:00Поморие – Созопол1:1
11.4.1817:00Черноморец (Бк) – Лудогорец 23:0

 

България, Втора Лига, XVII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
1.12.1715:00Монтана – Струмска слава1:1
2.12.1713:00Ботев (Вр) – Локо (Сф)2:2
2.12.1714:00Оборище (Пн) – Марица >>1:2
2.12.1714:00Лудогорец 2 – Нефтохимик2:0
2.12.1714:00Ботев (Гъл) – Черноморец (Бк)3:2
2.12.1714:00Царско село – Поморие2:0
2.12.1714:00Локо (ГО) – Литекс1:0
2.12.1715:00Созопол – Несебър1:2

 

България, Втора Лига, XVI кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
25.11.1714:30Струмска слава – Литекс1:0
25.11.1714:30Поморие – Локо (ГО)2:1
25.11.1714:30Черноморец (Бк) – Созопол1:1
25.11.1714:30Локо (сф) – Лудогорец 21:0
25.11.1714:30Марица – Ботев (Вр) >>1:1
25.11.1714:30Монтана – Оборище (Пн)2:0
26.11.1713:00Несебър – Царско село2:3
26.11.1714:30Нефтохимик – Ботев (Гъл)0:2

 

България, Втора Лига, XV кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
18.11.1714:00Черноморец (Бк) – Царско село1:1
18.11.1714:30Оборище (Пн) – Струмска слава1:1
18.11.1714:30Локо (Сф) – Ботев (Гъл)1:1
18.11.1714:30Нефтохимик – Созопол0:2
18.11.1714:30Несебър – Локо (ГО)4:2
19.11.1714:30Марица – Лудогорец 2 >>3:3
19.11.1714:30Поморие – Литекс1:1
19.11.1715:00Монтана – Ботев (Вр)0:1

 

България, Втора Лига, XIV кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
3.11.1714:30Лудогорец 2 – Монтана1:0
4.11.1714:30Ботев (Гъл) – Марица >>1:1
4.11.1714:30Ботев (Вр) – Оборище (Пн)1:0
4.11.1714:30Царско село – Нефтохимик5:1
4.11.1714:30Струмска слава – Поморие1:2
4.11.1714:30Локо (ГО) – Черноморец (Бк)3:0
4.11.1715:30Созопол – Локо (Сф)0:0
5.11.1713:00Литекс – Несебър1:0

 

България, Втора Лига, XIII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
28.10.1714:45Локо (Сф) – Царско село0:0
28.10.1716:00Ботев (Вр) – Струмска слава1:0
28.10.1716:00Монтана – Ботев (Гъл)3:1
28.10.1716:00Марица – Созопол >>1:0
28.10.1716:00Нефтохимик – Локо (ГО)1:2
28.10.1716:00Черноморец (Бк) – Литекс1:0
29.8.1715:00Несебър – Поморие0:3
30.8.1715:00Оборище (Пн) – Лудогорец 20:0

 

България, Втора Лига, XII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
20.10.1715:45Локо (ГО) – Локо (Сф)1:0
20.10.1716:00Струмска слава – Несебър0:1
20.10.1716:00Литекс – Нефтохимик2:0
20.10.1716:00Царско село – Марица >>2:0
20.10.1717:00Созопол – Монтана0:5
21.10.1716:00Лудогорец 2 – Ботев (Вр)4:1
22.10.1716:00Поморие – Черноморец (Бк)1:1
22.10.1716:00Ботев (Гъл) – Оборище (Пн)1:2

 

България, Втора Лига, XI кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
13.10.1716:00Монтана – Царско село1:0
13.10.1716:00Марица – Локо (ГО) >>3:1
14.10.1716:00Ботев (Вр) – Ботев (Гъл)0:0
14.10.1716:00Оборище (Пн – Созопол1:0
14.10.1716:00Локо (Сф) – Литекс4:0
14.10.1716:00Нефтохимик – Поморие1:3
14.10.1716:00Черноморец (Бк) – Несебър3:2
15.10.1716:00Лудогорец 2 – Струмска слава1:2

 

България, Втора Лига, X кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
30.9.1717:00Струмска слава – Черноморец (Бк)0:2
30.9.1717:00Несебър – Нефтохимик2:1
30.9.1717:00Ботев (Гъл) – Лудогорец 20:0
30.9.1718:00Литекс – Марица >>1:1
1.17.1716:00Царско село – Оборище (Пн)2:0
1.10.1717:00Локо (ГО) – Монтана1:1
1.10.1717:00Созопол – Ботев (Вр)1:2
2.10.1720:00Поморие – Локо (Сф)2:3

 

България, Втора Лига, IX кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
24.9.1717:00Ботев (Гъл) – Струмска слава1:0
24.9.1717:00Монтана – Литекс2:1
24.9.1717:00Локо (Сф) – Несебър4:1
24.9.1717:00Нефтохимик – Черноморец (Бк)1:1
25.9.1717:00Лудогорец 2 – Созопол1:0
25.9.1717:00Ботев (Вр) – Царско село1:0
25.9.1717:00Оборище (Пн) – Локо (ГО)2:1
25.9.1717:00Марица – Поморие >>1:0

 

България, Втора Лига, VIII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
9.9.1717:00Струмска слава – Нефтохимик1:0
9.9.1717:00Несебър – Марица >>4:0
9.9.1718:00Созопол – Ботев (Гъл)2:2
9.9.1717:00Черноморец (Бк) – Локо (Сф)2:2
9.9.1717:00Поморие – Монтана0:2
10.9.1717:00Царско село – Лудогорец 23:2
11.9.1718:00Литекс – Оборище (Пн)1:0
11.9.1718:00Локо (ГО) – Ботев (Вр)1:3

 

България, Втора Лига, VII кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
9.9.1717:00Ботев (Гъл) – Царско село0:0
9.9.1717:00Оборище (Пн) – Поморие0:0
9.9.1717:00Монтана – Несебър1:3
9.9.1717:00Локо (Сф) – Нефтохимик2:0
9.9.1717:00Созопол – Струмска слава2:1
10.9.1718:00Лудогорец 2 – Локо (ГО)2:2
11.9.1717:00Ботев (Вр) – Литекс1:0
11.9.1717:00Марица – Черноморец (Бк) >>0:1

 

България, Втора Лига, VI кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
25.8.1719:00Литекс – Лудогорец 24:1
26.8.1718:00Нефтохимик – Марица0:2
26.8.1718:00Черноморец (Бк) – Монтана1:0
26.8.1718:00Царско село – Созопол4:1
26.8.1718:00Поморие – Ботев (Вр)1:1
26.8.1718:00Струмска слава – Локо (Сф)2:1
27.8.1718:00Несебър – Оборище (Пн)2:1
28.8.1720:30Локо (ГО) – Ботев (Гъл)3:1

 

България, Втора Лига, V кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
19.8.1718:00Царско село – Струмска слава3:2
19.8.1718:00Созопол – Локо (ГО)1:3
19.8.1718:00Ботев (Гъл) – Литекс3:0
19.8.1718:00Оборище (Пн) – Черноморец (Бк)2:0
20.8.1718:00Монтана – Нефтохимик4:0
20.8.1718:00Марица – Локо (Сф) >>1:3
21.8.1718:00Лудогорец 2 – Поморие2:1
21.8.1718:00Ботев (Вр) – Несебър1:1

 

България, Втора Лига, IV кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
10.8.1718:00Литекс – Созопол 2:1
12.8.1718:00Локо (Сф) – Монтана 1:0
12.8.1718:00Нефтохимик – Оборище (Пн) 0:2
12.8.1718:00Черноморец (Бк) – Ботев (Вр) 0:1
12.8.1718:00Струмска слава – Марица >> 3:6
12.8.1718:00Поморие – Ботев (Гъл) 0:0
13.8.1718:00Несебър – Лудогорец 2 3:1
14.8.1718:00Локо (ГО) – Царско село 1:3

 

България, Втора Лига, III кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
5.8.1718:00Локо (ГО) – Струмска слава4:3
5.8.1718:00Царско село – Литекс0:0
5.8.1718:00Созопол – Поморие1:2
5.8.1718:00Ботев (Гъл) – Несебър2:1
5.8.1718:00Ботев (Вр) – Нефтохимик4:0
5.8.1718:00Оборище (Пн) – Локо (Сф)1:2
6.8.1718:00Лудогорец 2 – Черноморец (Бк)2:2
7.8.1718:00Монтана – Марица >>2:1

 

България, Втора Лига, II кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
29.7.1718:30Струмска слава – Монтана1:0
29.7.1718:30Черноморец (Бк) – Ботев (Гъл)4:1
29.7.1718:30Несебър – Созопол0:0
29.7.1718:30Литекс – Локо (ГО)1:1
30.7.1718:30Поморие – Царско село2:2
31.7.1718:30Нефтохимик – Лудогорец 22:1
31.7.1718:30Локо (Сф) – Ботев (Вр)1:0
31.7.1718:30Марица – Оборище (Пн) >>0:3

 

 

България, Втора Лига, I кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
22.7.1718:30Царско село – Несебър3:2
22.7.1718:30Ботев (Вр) – Марица >>2:1
22.7.1718:30Оборище (Пн) – Монтана0:0
22.7.1718:30Ботев (Гъл) – Нефтохимик2:1
22.7.1719:00Созопол – Черноморец (Бк)1:0
22.7.1720:00Литекс – Струмска слава2:0
23.7.1720:00Лудогорец 2 – Локо (Сф)2:1
24.7.1718:00Локо (ГО) – Поморие1:1

 

 

Харесайте страницата на SportenPlovdiv.com тук и ще може да научавате по-бързо новините от спорта в Пловдив >>

SHARE