Програма и Резултати, Първа Професионална Лига, Сезон 2017-18

853

КЛАСИРАНЕ В ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА СЛЕД ИЗИГРАВАНЕТО НА ВСИЧКИ МАЧОВЕ ДО МОМЕНТА >> 

ДВУБОИТЕ ОТ ПЪРВА ШЕСТИЦА
ДВУБОИТЕ ОТ ВТОРА ОСМИЦА ГРУПА А
ДВУБОИТЕ ОТ ВТОРА ОСМИЦА ГРУПА Б
ПОЛУФИНАЛНИ ПЛЕЙОФИ (7-10 място и 11-14 място)
ФИНАЛНИ ПЛЕЙОФИ (за 7-о, 11-о и 13-о място)

Първа Лига, Финал за 13-о място
ДатаЧасДомакин-ГостКР
17.5.1817:30Витоша Б. – Пирин0:1
21.5.1817:30Пирин – Витоша Б.1:2

 

Първа Лига, Финал за 11-о място
ДатаЧасДомакин-ГостКР
17.5.1820:00Етър – Дунав2:0
21.5.1820:30Дунав – Етър1:2

 

България, Първа Лига, XXXVI кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
20.5.1817:30Лудогорец – Ботев2:2
20.5.1820:00Верея – Левски0:2
20.5.1820:00ЦСКА-София – Берое1:0

 

Първа Лига, Финал за 7-о място
ДатаЧасДомакин-ГостКР
16.5.1819:00Черно море – Локо (Пд)2:1
19.5.1819:45Локо (Пд) – Черно море2:2*

 

България, Първа Лига, XXXV кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
15.5.1818:30Берое – Лудогорец1:1
15.5.1818:30Левски – ЦСКА-София2:3
15.5.1820:30Ботев – Верея2:0

 

България, Първа Лига, XXXIV кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
11.5.1820:30Ботев – Берое2:1
12.5.1818:00Лудогорец – Левски2:2
12.5.1820:30Верея – ЦСКА-София0:2

 

Първа Лига, 1/2 финали за 7-10 място
ДатаЧасДомакин-ГостКР
4.5.1817:30Локо (Пд) – Славия3:1
5.5.1817:00Черно море – Септември (Сф)2:0
11.5.1817:30Септември (Сф) – Черно море1:2
13.5.1819:00Славия – Локо (Пд)0:3

 

Първа Лига, 1/2 финали за 11-14 място
ДатаЧасДомакин-ГостКР
6.5.1817:30Витоша Б. – Дунав0:1
7.5.1820:00Етър – Пирин2:1
14.5.1817:30Дунав – Витоша Б.3:1
14.5.1820:30Пирин – Етър0:1

 

България, Първа Лига, ХXXIII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
4.5.1820:00Левски – Ботев3:2
5.5.1820:00ЦСКА-София – Лудогорец0:0
6.5.1820:00Берое – Верея1:0

 

България, Първа Лига, XXXII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
27.4.1820:00Верея – Лудогорец0:3
29.4.1817:45Берое – Левски0:4
29.4.1820:15Ботев – ЦСКА-София >>2:1
28.4.1817:30Витоша Б. – Черно море1:0
28.4.1820:00Славия – Пирин2:1
22.4.1820:00Септември (Сф) – Дунав0:2
23.4.1820:00Етър – Локо (Пд) >>1:1

 

България, Първа Лига, XXXI кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
21.4.1815:00Левски – Верея2:0
21.4.1817:30Ботев – Лудогорец >>2:4
21.4.1820:00Берое – ЦСКА-София1:1
20.4.1820:00Черно море – Славия2:0
22.4.1817:30Пирин – Витоша Б.2:2
22.4.1820:00Дунав – Етър1:0
23.4.1820:00Локомотив – Септември (Сф) >>0:2

 

България, Първа Лига, XXX кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
18.4.1814:45Верея – Ботев >>2:2
18.4.1817:30Лудогорец – Берое7:0
18.4.1820:00ЦСКА-София – Левски2:2
17.4.1817:30Витоша Б. – Славия1:2
17.4.1820:00Пирин – Черно море0:2
19.4.1817:15Етър – Септември (Сф)4:2
19.4.1819:30Дунав – Локо (Пд) >>1:0

 

България, Първа Лига, XXIX кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
14.4.1815:00Берое – Ботев >>3:2
14.4.1817:30ЦСКА-София – Верея5:1
14.4.1820:00Левски – Лудогорец0:1
13.4.1817:30Черно море – Витоша Б.2:0
13.4.1820:00Пирин – Славия2:5
15.4.1817:30Дунав – Септември (Сф)0:2
15.4.1820:00Локо (Пд) – Етър >>1:0

 

България, Първа Лига, XXVIII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
6.4.1814:30Ботев – Левски >>1:0
6.4.1817:00Лудогорец – ЦСКА-София3:2
6.4.1819:30Верея – Берое0:3
5.4.1817:15Витоша Б. – Пирин1:3
5.4.1819:30Славия – Черно море1:1
9.4.1817:30Етър – Дунав2:1
9.4.1820:00Септември (Сф) – Локо (Пд) >>0:0

 

България, Първа Лига, ХXVII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
31.3.1817:30Лудогорец – Верея5:0
31.3.1820:00ЦСКА-София – Ботев >>4:1
1.4.1817:30Левски – Берое1:2
30.3.1817:30Славия – Витоша Б.0:0
30.3.1820:00Черно море – Пирин2:1
1.4.1820:00Локо (Пд) – Дунав >>2:2
2.4.1820:00Септември (Сф) – Етър1:0

 

България, Първа Лига, XXVI кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
16.3.1817:30Септември (Сф) – Верея2:0
17.3.1815:00Берое – Витоша Б.0:0
17.3.1817:30Ботев – Дунав >>3:0
18.3.1813:00ЦСКА-София – Левски1:0
18.3.1816:00Черно море – Локо (Пд) >>0:1
18.3.1818:15Етър – Лудогорец0:6
19.3.1817:30Славия – Пирин3:1

 

България, Първа Лига, XXV кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
10.3.1815:00Локо (Пд) – Берое >>0:2
10.3.1817:30Лудогорец – Черно море3:1
11.3.1815:00Витоша Б. – Септември (Сф)0:0
11.3.1815:00Пирин – ЦСКА-София1:2
11.3.1817:30Левски – Етър1:1
12.3.1817:30Верея – Ботев >>2:4
13.3.1817:30Дунав – Славия0:1

 

България, Първа Лига, XXIV кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
6.3.1817:30Берое – Лудогорец0:1
7.3.1812:30Ботев – Витоша Б. >>3:0
7.3.1815:00Септември (Сф) – Локо (Пд) >>3:1
7.3.1817:30Черно море – Левски2:3
8.3.1812:30Славия – Верея0:1
8.3.1815:00Пирин – Дунав1:0
8.3.1817:30ЦСКА-София – Етър2:1

 

България, Първа Лига, XXIII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
3.3.1812:30Етър – Черно море1:1
3.3.1815:00Левски – Берое0:0
3.3.1817:30Лудогорец – Септември (Сф)1:0
4.3.1815:00Локо (Пд) – Ботев >>0:0
4.3.1817:30Витоша Б. – Славия1:1
5.3.1815:00Дунав – ЦСКА-София0:2
5.3.1817:30Верея – Пирин0:0

 

България, Първа Лига, XXII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
23.2.1817:30ЦСКА-София – Черно море0:0
24.2.1813:00Дунав – Верея2:0
24.2.1815:00Берое – Етър2:1
24.2.1817:30Септември (Сф) – Левски1:4
25.2.1815:00Пирин – Витоша Б.1:0
25.2.1817:30Славия – Локо (Пд) >>1:1
27.2.1817:30Ботев – Лудогорец >>1:3

 

България, Първа Лига, ХXI кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
17.2.1813:00Етър – Септември (Сф)3:3
17.2.1815:00Верея – ЦСКА-София0:5
17.2.1817:30Черно море – Берое1:4
18.2.1812:30Локо (Пд) – Пирин >>1:0
18.2.1815:00Лудогорец – Славия4:1
18.2.1817:30Левски – Ботев >>1:0
19.2.1817:30Витоша Б. – Дунав1:2

 

България, Първа Лига, ХХ кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
8.12.1717:30Септември (Сф) – Черно море2:1
9.12.1715:00Ботев – Етър >>3:0
9.12.1717:30Славия – Левски1:1
10.12.1713:00Дунав – Локо (Пд) >>2:2
10.12.1715:00Верея – Витоша Б.1:1
10.12.1717:00ЦСКА-София – Берое6:0
11.12.1717:30Пирин – Лудогорец0:2

 

България, Първа Лига, XIХ кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
2.12.1715:00Черно море – Ботев >>0:0
2.12.1717:30Левски – Пирин3:0
3.12.1712:30Етър – Славия2:1
3.12.1715:00Берое – Септември (Сф)5:1
3.12.1717:30Витоша Б. – ЦСКА-София0:2
4.12.1717:30Лудогорец – Дунав2:0
5.12.1717:30Локо (Пд) – Верея >>1:1

 

България, Първа Лига, XVIII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
28.11.1715:00Славия – Черно море2:0
28.11.1717:30Ботев – Берое >>1:1
29.11.1715:00Пирин – Етър3:2
29.11.1717:30Дунав – Левски0:4
30.11.1713:00Витоша Б. – Локо (Пд) >>1:1
30.11.1715:00Верея – Лудогорец2:1
30.11.1717:30ЦСКА-София – Септември (Сф)2:0

 

България, Първа Лига, XVII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
24.11.1717:30Черно море – Пирин0:1
25.11.1713:00Септември (Сф) – Ботев >>1:1
25.11.1715:15Берое – Славия2:0
25.11.1717:30Левски – Верея1:0
26.11.1715:30Локо (Пд) – ЦСКА-София >>0:1
26.11.1717:45Етър – Дунав0:2
27.11.1717:30Лудогорец – Витоша Б.3:0

 

България, Първа Лига, XVI кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
17.11.1717:30Славия – Септември (Сф)4:1
18.11.1713:00Пирин – Берое0:1
18.11.1715:00ЦСКА-София – Ботев >>1:1
18.11.1717:30Локо (Пд) – Лудогорец >>0:3
19.11.1712:30Дунав – Черно море0:1
19.11.1717:30Витоша Б. – Левски0:0
20.11.1717:30Верея – Етър2:0

 

България, Първа Лига, ХV кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
3.11.1717:30Ботев – Славия >>1:1
4.11.1713:00Етър – Витоша Б.2:0
4.11.1715:00Берое – Дунав1:1
4.11.1717:30Левски – Локо (Пд) >>1:0
5.11.1715:30Черно море – Верея1:2
5.11.1718:00Лудогорец – ЦСКА-София1:2
6.11.1717:30Септември (Сф) – Пирин1:0

 

България, Първа Лига, XIV кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
27.10.1716:30Витоша Б. – Черно море1:2
27.10.1719:45Пирин – Ботев >>1:2
28.10.1717:30ЦСКА-София – Славия1:0
29.10.1715:45Верея – Берое0:1
29.10.1718:15Лудогорец – Левски2:0
30.10.1716:30Дунав – Септември (Сф)0:1
30.10.1719:00Локо (Пд) – Етър >>2:0

 

България, Първа Лига, XIII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
20.10.1717:45Пирин – Славия0:0
20.10.1719:45Дунав – Ботев >>0:0
21.10.1716:00Левски – ЦСКА-София2:2
21.10.1720:15Локо (Пд) – Черно море >>0:3
22.10.1717:15Верея – Септември (Сф)0:1
22.10.1719:30Витоша Б. – Берое0:1
23.10.1718:00Лудогорец – Етър4:0

 

България, Първа Лига, XII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
13.10.1720:00Берое – Локо (Пд) >>1:2
14.10.1715:30Славия – Дунав3:0
14.10.1720:00Черно море – Лудогорец0:1
15.10.1717:30Етър – Левски0:1
15.10.1720:00ЦСКА-София – Пирин0:0
16.10.1717:30Септември (Сф) – Витоша Б.1:0
16.10.1720:00Ботев – Верея >>1:0

 

България, Първа Лига, XI кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
29.9.1717:30Локо (Пд) – Септември (Сф) >>1:0
29.9.1720:00Верея – Славия1:1
30.9.1714:45Етър – ЦСКА-София2:2
30.9.1717:45Витоша Б. – Ботев >>2:4
30.9.1720:00Дунав – Пирин0:0
1.10.1717:30Левски – Черно море1:0
1.10.1720:00Лудогорец – Берое2:0

 

България, Първа Лига, Х кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
22.9.1720:00ЦСКА-София – Дунав3:0
23.9.1715:30Славия – Витоша Б.4:0
23.9.1717:30Пирин – Верея1:2
23.9.1720:00Черно море – Етър0:0
24.9.1717:30Ботев – Локо (Пд) >>3:0
24.9.1720:00Септември (Сф) – Лудогорец1:4
25.9.1720:00Берое – Левски0:0

 

България, Първа Лига, IX кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
15.9.1717:15Етър – Берое1:2
15.9.1720:00Левски – Септември (Сф)2:0
16.9.1717:45Верея – Дунав2:1
16.9.1720:00Черно море – ЦСКА-София0:1
17.9.1717:30Витоша Б. – Пирин0:0
17.9.1720:00Локо (Пд) – Славия >>1:2
18.9.1720:00Лудогорец – Ботев >>2:1

 

България, Първа Лига, VIII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
8.9.1717:30Берое – Черно море2:0
8.9.1720:00ЦСКА-София – Верея3:0
9.9.1717:30Пирин – Локо (Пд) >>5:0
9.9.1720:00Славия – Лудогорец0:4
10.9.1717:30Дунав – Витоша Б.3:0
10.9.1720:00Ботев – Левски >>2:1
11.9.1720:00Септември (Сф) – Етър1:1

 

България, Първа Лига, VII кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
25.8.1718:00Етър – Ботев1:1
25.8.1721:00Локо (Пд) – Дунав2:1
26.8.1718:45Берое – ЦСКА-София0:3
26.8.1721:00Левски – Славия4:0
27.8.1718:45Черно море – Септември (Сф)1:4
27.8.1721:00Лудогорец – Пирин1:1
28.8.1718:00Витоша Б. – Верея0:3

 

България, Първа Лига, VI кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
18.8.1718:45Ботев – Черно море1:2
18.8.1721:00Пирин – Левски0:3
19.8.1718:15Верея – Локо (Пд)1:0
19.8.1721:00ЦСКА-София – Витоша Б.6:1
20.8.1718:15Славия – Етър1:2
20.8.1721:00Дунав – Лудогорец0:5
21.8.1720:30Септември (Сф) – Берое0:1

 

България, Първа Лига, V кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
11.8.1718:15Черно море – Славия 1:1
11.8.1721:00Септември (Сф) – ЦСКА-София 0:1
12.8.1718:15Етър – Пирин 2:1
12.8.1721:00Лудогорец – Верея 3:1
13.8.1718:45Берое – Ботев 1:1
13.8.1721:00Левски – Дунав 2:0
14.8.1720:30Локо (Пд) – Витоша Б. 3:1

 

България, Първа Лига, IV кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
4.8.1718:00Славия – Берое1:4
4.8.1721:00Пирин – Черно море1:1
5.8.1718:45Верея – Левски2:0
5.8.1721:00Витоша Б. – Лудогорец2:4
12.10.1720:00Ботев – Септември (Сф) >>
5:0
6.8.1720:00ЦСКА-София – Локо (Пд) >>4:1
7.8.1720:30Дунав – Етър0:0

 

България, Първа Лига, III кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
28.7.1718:45Септември (Сф) – Славия0:2
28.7.1721:00Черно море – Дунав1:0
29.7.1718:45Берое – Пирин1:1
29.7.1721:00Лудогорец – Локо (Пд) >>0:0
30.7.1718:45Ботев – ЦСКА-София >>2:6
30.7.1721:00Левски – Витоша Б.2:0
31.7.1720:30Етър – Верея0:1

 

България, Първа Лига, II кръг
ДатаЧасДомакин-ГостКР
21.7.1718:45Верея – Черно море0:4
21.7.1721:00Витоша Б. – Етър1:1
22.7.1718:45Пирин – Септември (Сф)0:1
22.7.1721:00ЦСКА-София – Лудогорец0:1
23.7.1718:45Славия – Ботев >>2:3
23.7.1721:00Локо (Пд) – Левски >>0:0
24.7.1720:30Дунав – Берое1:1

 

България, Първа Лига, I кръг 
ДатаЧасДомакин-ГостКР
14.7.1718:45Етър – Локо (Пд) >>1:2
14.7.1721:00Берое – Верея0:0
15.7.1718:45Черно море – Витоша Б.1:0
15.7.1721:00Славия – ЦСКА-София1:1
16.7.1720:30Ботев – Пирин >>0:1
6.9.1720:00Левски – Лудогорец0:0
17.7.1720:30Септември (Сф) – Дунав0:2

 

Харесайте страницата на SportenPlovdiv.com тук и ще може да научавате по-бързо новините от спорта в Пловдив >>

SHARE