Сподели

Една от трите най-резултатни състезателки на Марица в срещата срещу Хемик Десислава Николова коментира двубоя пред SportenPlovdiv.com.

„Не ни достигна малко опит в края на петия гейм. Това е отбор, който играе в много добро първенство с много опитни състезателки. Може би ние на края на петия гейм не можахме да завършим 2-3 точки и това беше разковничето за загубата. По-слабата игра в последните два мача в Шампионската лига, отдавам на това, че имаме нов състезател в отбора. Когато имаш нов състезател трябва да се нагодиш, трябваше ни и малко повече самоувереност. Не мисля, че Визура е по-добър отбор от нас. Надявам се да постигнем победата в Сърбия срещу Визура. Ние не искаме просто да участваме в Шампионската лига, а да показваме добра игра и да побеждаваме.“

СЛЕДЕТЕ ВСИЧКИ НОВИНИ ОКОЛО УЧАСТИЕТО НА МАРИЦА В ЕВРОТУРНИРИТЕ СЪС SPORTENPLOVDIV.COM ТУК >>