Марица загуби в драма срещу Локомотив София

479

Марица загуби с 2:4 при гостуването си на един от челниците си във Втора лига Локомотив София. Маричани бяха близо и до това да вземат нещо от Локо, но не успяха.

Джунейт Яшар откри за Марица в 8-та минута – 0:1.

Но в 13-та Александър Александров изравни – 1:1.

Илия Димитров в 22-та минута направи пълен обрат за домакините – 2:1.

В 34-та минута бившият капитан на Ботев Йордан Христов изравни – 2:2.

Веднага след това обаче Александър Горанов, който пък е бивш играч на Локо Пловдив отново изведе напред домакините – 3:2.

В 55-та минута Локомотив вкара и четвърти гол за крайното 4:2, чрез Николай Цветков.

С това поражение Марица е на 9-то място с 25 точки, а Локомотив е трети с 38.

Локомотив: Андрея Ефремов, Стоян Предев, Александър Горанов, Константинос Илиас Манолас, Христос Контохристос, Владимир Семерджиев (Исмаел Тайдер 89 мин.), Александър Александров (Исмаел Тайдер 80 мин.), Том, Николай Цветков, Здравко Димитров, Илия Димитров (Илиян Стефанов 90 + 2 мин.)

Марица: Илия Николов, Атанас Ташолов, Йордан Христов, Мирослав Пушкаров, Николай Колев ,Пламен Табаков, Петър Чалъков, Борислав Караматев (Атанас Куманов 46 мин.), Венцислав Гюзелев (Никола Марин 46 мин.), Джунейт Яшар, Димитър Юруков (Георги Георгиев 81 мин.)