Симеон Луканов и Евгения Стоянова спечелиха Регионален турнир до 8 г. в...

Симеон Луканов и Евгения Стоянова спечелиха Регионален турнир до 8 г. в Пловдив

120

Симеон Луканов ТК „Славия“, гр.София и Евгения Стоянова ТК „Асеновград“ спечелиха първите места на Регионален турнир за момчета и момичета до 8 годишна възраст. Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК „Локомотив „, гр.Пловдив. В състезанието взеха участие 25 деца /15 момчета и 10 момичета/.

При момчетата Симеон Луканов победи с 10:3 във финалната среща Атанас Рогачев ТК „Железничар 1996“, гр.Пловдив. В спор за третото място Адриан Христов ТК „Кристи“, гр.Дряново се наложи с 10:7 над Веселин Стоев ТК „Пазарджик“.

При момичетата Евгения Стоянова победи във финала с 10:5 Ема Аргилов ТК „Академик 83“, гр.Пловдив. В мач за третото място Лара Борисова ТК „1882“, гр.София се наложи с 10:8 над Каролина Костова ТК „Локомотив „, гр.Пловдив.