Сподели

От днес светът е футбол, започва най-чаканото спортно събитие на годината – Световното първенство по футбол в Русия. В SportenPlovdiv.com ще може да се информирате за всички двубои, техните дни, начални часове, телевизионни излъчвания, също така ще ви показваме и голмайсторите и играчите на двубоя.

Вижте пълната програмата на Световното първенство по футбол от първия мач до финала и следете новостите със SportenPlovdiv.com:

Дата              Час             Двубой                              Група         Телевизия
14.06.2016, 18:00 Русия – Саудитска Арабия 5:0            А            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Юри Газински 12 мин. 2:0 Денис Черишев 43 мин. 3:0 Артьом Дзюба 71 мин. 4:0 Денис Черишев 90+1 мин. 5:0 Александър Головин 90+4 мин.
Играч на мача: Денис Черишев (Русия)

15.06.2016, 15:00 Египет – Уругвай 0:1                           А            БНТ1/БНТ HD
Голмайстор: 0:1 Хосе Хименес 89 мин.
Играч на мача: Мохамед Ел Шенави (Египет)

15.06.2016, 18:00 Иран – Мароко 1:0                              В            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Азиз Бухадуз 90 + 5 мин.
Играч на мача: Амин Харит (Мароко) (автогол)

15.06.2016, 21:00 Испания – Португалия 3:3                   В            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 0:1 Кристиано Роналдо 4 мин. (дузпа) 1:1 Диего Коста 24 мин. 1:2 Кристиано Роналдо 44 мин. 2:2 Диего Коста 55 мин. 3:2 Начо 58 мин. 3:3 Кристиано Роналдо 88 мин.
Играч на мача: Кристиано Роналдо (Португалия)

16.06.2016, 13:00 Франция – Австралия 2:1                    C            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Антоан Гризман 58 мин. (дузпа) 1:1 Миле Йединак 62 мин. (дузпа) 2:1 Пол Погба 81 мин.
Играч на мача: Антоан Гризман (Франция)

16.06.2016, 16:00 Аржентина – Исландия 1:1                 D            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Серхио Агуеро 19 мин. 1:1 Алфред Финбогасон 23 мин.
Изпусната дузпа: Лионел Меси (Аржентина) 64 мин.
Играч на мача: Ханес Халдорсон (Исландия)

16.06.2016, 19:00 Перу – Дания 0:1                                 C            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 0:1 Юсуф Поулсен 59 мин.
Изпусната дузпа: Кристиан Куева (Перу) 45 мин.
Играч на мача: Юсуф Поулсен (Дания)

16.06.2016, 22:00 Хърватия – Нигерия 2:0                       D            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Огенекаро Етебо 32 мин. (автогол) 2:0 Лука Модрич 71 мин. (дузпа)
Играч на мача: Лука Модрич (Хърватия)

17.06.2016, 15:00 Коста Рика – Сърбия 0:1                     Е            БНТ1/БНТ HD
Голмайстор: 0:1 Александър Коларов 56 мин.
Играч на мача: Александър Коларов (Сърбия)  

17.06.2016, 18:00 Германия – Мексико 0:1                      F            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 0:1 Ирвинг Лозано 35 мин.
Играч на мача: Ирвинг Лозано (Мексико)

17.06.2016, 21:00 Бразилия – Швейцария 1:1                  E            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Фелипе Коутиньо 20 мин. 1:1 Стивън Зубер 50 мин.
Играч на мача: Фелипе Коутиньо (Бразилия)

18.06.2016, 15:00 Швеция – Южна Корея 1:0                  F            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Андреа Гранквист 65 мин. (дузпа)
Играч на мача: Андреа Гранквист (Швеция)

18.06.2016, 18:00 Белгия – Панама 3:0                            G            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Дрийс Мертенс 47 мин. 2:0 Ромелу Лукаку 69 мин. 3:0 Ромелу Лукаку 75 мин.
Играч на мача: Ромелу Лукаку (Белгия)

18.06.2016, 21:00 Тунис – Англия 1:2                             G            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 0:1 Хари Кейн 11 мин. 1:1 Ферани Саси 35 мин. 1:2 Хари Кейн 90 + 1 мин.
Играч на мача: Хари Кейн (Англия)

19.06.2016, 15:00  Колумбия – Япония  1:2                    Н            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 0:1 Шинджи Кагава 6 мин. (дузпа) 1:1 Хуан Кинтеро 39 мин. 1:2 Юя Осако 73 мин.
Червен картон: Карлос Санчес (Колумбия) 3 мин.
Играч на мача: Юя Осако (Япония)

19.06.2016, 18:00 Полша – Сенегал 1:2                         Н            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 0:1 Тиаго Чионек 37 мин. (автогол) 0:2 Мбайе Нианг 60 мин. 1:2 Гжегож Криховяк 86 мин.
Играч на мача: Мбайе Нианг (Сенегал)

19.06.2016, 21:00 Русия – Египет 3:1                              А            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Ахмед Фатхи 47 мин. (автогол) 2:0 Денис Черишев 59 мин. 3:0 Артьом Дзюба 62 мин. 3:1 Мохамед Сала 73 мин. (дузпа)
Играч на мача: Денис Черишев (Русия)

20.06.2016, 15:00 Португалия – Мароко 1:0                     В            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Кристиано Роналдо 4 мин.
Играч на мача: Кристиано Роналдо (Португалия)

20.06.2016, 18:00 Уругвай – Саудитска Арабия 1:0          А            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Луис Суарес 23 мин.
Играч на мача: Луис Суарес (Уругвай)

20.06.2016, 21:00 Иран – Испания 0:1                             В            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 0:1 Диего Коща 54 мин. 
Играч на мача: Диего Коща (Испания)

21.06.2016, 15:00 Дания – Австралия 1:1                        C             БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Кристиан Ериксен 7 мин. 1:1 Миле Йединак 38 мин. (дузпа)
Играч на мача: Кристиан Ериксен (Дания)

21.06.2016, 18:00 Франция – Перу 1:0                       C            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 1:0 Килиан Мпабе 34 мин.
Играч на мача: Килиан Мпабе (Франция)

21.06.2016, 21:00 Аржентина – Хърватия 0:3                D            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори: 0:1 Анте Ребич 53 мин. 0:2 Лука Модрич 80 мин. 0:3 Иван Ракитич 90 + 1 мин. 
Играч на мача: Лука Модрич (Хърватия)

22.06.2016, 15:00 Бразилия – Коста Рика                  Е            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

22.06.2016, 18:00 Нигерия – Исландия                     D            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

22.06.2016, 21:00 Сърбия – Швейцария                   E            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

23.06.2016, 15:00 Белгия – Тунис                           G            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

23.06.2016, 18:00 Германия – Швеция                    F            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

23.06.2016, 21:00 Южна Корея – Мексико               F            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

24.06.2016, 15:00 Англия – Панама                         G            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

24.06.2016, 18:00 Япония – Сенегал                        Н           БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

24.06.2016, 21:00 Полша – Колумбия                       Н            БНТ1/БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

25.06.2016, 17:00 Уругвай – Русия                           А            БНТ1
Голмайстори:
Играч на мача:

25.06.2016, 17:00 Саудитска Арабия – Египет           А           БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

25.06.2016, 21:00 Иран – Португалия                        В           БНТ1
Голмайстори:
Играч на мача:

25.06.2016, 21:00 Испания – Мароко                        В            БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

26.06.2016, 17:00 Дания – Франция                          С            БНТ1
Голмайстори:
Играч на мача:

26.06.2016, 17:00 Австралия – Перу                          С           БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

26.06.2016, 21:00 Нигерия – Аржентина                    D           БНТ1
Голмайстори:
Играч на мача:

26.06.2016, 21:00 Исландия – Хърватска                   D            БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

27.06.2016, 17:00 Южна Корея – Германия                F            БНТ1
Голмайстори:
Играч на мача:

27.06.2016, 21:00 Мексико – Швеция                        F            БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

27.06.2016, 21:00 Сърбия – Бразилия                       Е           БНТ1
Голмайстори:
Играч на мача:

27.06.2016, 21:00 Швейцария – Коска Рика              Е           БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

28.06.2016, 17:00 Япония – Полша                          Н            БНТ1
Голмайстори:
Играч на мача:

28.06.2016, 17:00 Сенегал – Колумбия                    Н           БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

28.06.2016, 21:00 Англия – Белгия                         G           БНТ1
Голмайстори:
Играч на мача:

28.06.2016, 21:00 Панама – Тунис                          G            БНТ HD
Голмайстори:
Играч на мача:

ОСМИНАФИНАЛИ

30.06.2018

Мач №1: 17:00: Победител Група C – Втори група D – БНТ, БНТ HD

Мач №2: 21:00: Победител група A – Втори група B – БНТ, БНТ HD

01.07.2018

Мач №3: 17:00 Победител група B – Втори Група A – БНТ

Мач №4: 21:00 Победител Група D – Втори група C – БНТ

02.07.2018

Мач №5: 17:00: Победител Група Е – Втори Група F – БНТ

Мач №6: 21:00 Победител Група G – Втори Група H – БНТ

03.07.2018

Мач №7: 17:00 Победител Група F – Втори Група E – БНТ

Мач №8: 21:00 Победител Група H – Втори Група G – БНТ

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

06.07.2018

1. 17:00 Победител от мач №1 – Победител от мач №2 – БНТ

2. 21:00 Победител мач №5 – Победител мач №6 – БНТ

07.07.2018

3. 17:00 Победител мач №7 – Победител мач №8 – БНТ

4. 21:00 Победител от мач №3 – Победител от мач №4 – БНТ

ПОЛУФИНАЛИ

10.07.2018

Полуфинал №1: 21:00 Победител от четвъртфинал №1 – Победител от четвъртфинал №2 – БНТ

11.07.2018

Полуфинал №2: 21:00 Победител от четвъртфинал №3 – Победител от четвъртфинал №4 – БНТ

ФИНАЛИ

14.07.2018

17:00 часа – Мач за бронзовите медали – БНТ

15.07.2018

18:00 часа – Финал на Световно първенство по футбол – БНТ

Харесайте страницата на SportenPlovdiv.com тук и ще може да научавате по-бързо новините от спорта в Пловдив >>

НЯМА КОМЕНТАРИ

ВАШИЯТ КОМЕНТАР