Локо загуби във втората си контрола

74

Локомотив загуби втората си контрола от лятната подготовка с 2:3 от Струмска слава в Говедарци.

Иван Църнов, който е на проби откри резултата за пловдивчани в 31-та минута след страхотен рейд и пас на Игор Банович.

В 51-та минута Струмска слава успя да изравни.

В 60-та минута радомирци направиха пълен обрат.

В 82-та минута след изпълнение на корнер от Симеон Райков последна сериозно разбъркване, а най-съобразителен се оказа друг играч на проби Вилим Посинкович, който изравни резултата – 2:2.

В 90-та минута Струмска слава стигна до победата – 2:3.

Така Локомотив има една победа и едно поражение в контролите. След като победи в първия си спаринг Марица със 7:2.

Следващата контрола на Локо е срещу Витоша Бистрица в сряда.

Съставът на Локомотив: Мартин Луков, Искандар Джалилов, Димитър Везалов, Йосип Томашевич, Игор Банович (46′ Райков) Парвизджон Умарбаев (52′ Уирис Густаво) , Елитон Жуниор (64′ Димитър Законов), Иван Църнов (53′ Мустафа Абдулахи) Абделхаким Буна, Бирсент Карагарен (62′ Вилим Посинкович) Филип Михалевич (53′ Анте Аралица)