ФК Пълдин с две разгромни победи

1604
След изиграния вчера кръг двете гарнитури на ФК Пълдин отново спечелиха убедително с разгромни резултати.
Набор 2000-2001 разгроми с 5:0 Борислав Първомай като пропуските се редяха един след друг, а второто полувреме момчетата изпълняваха командите на треньора си Георги Славов да разиграват топката, а не да търсят гола. Това помогна на отбора гост да не си тръгне с двуцифрен резултат. Мачът можеше също така да се запомни и с това, че отборът домакин игра цял мач без вратар, а на негово място бе сложен полеви играч.
С по-убедителна победа се отчете набор 2005, който разгроми отбора на на Марица Пловдив с 8:0 в първенството на Футбол 7 играещо се на „Лаута“. И тук момчетата на Георги Славов стояха много добре на терена и прегазиха своя противник във всяка една ситуация. Последните 10 минути отборът на Пълдин заигра без вратар, а вместо него със 7 полеви играчи.