Йосифов: Единични ситуации в края на геймовете ни костваха победата

1117

Централният блокировач на националния отбор по волейбол Виктор Йосифов изрази съжалението си след загубения полуфинален мач срещу отбора на Франция с 3:2. Припомняме ви, че “лъвотовете“ водеха с 2:0 гейма и допуснаха пълен обрат в срещата:

“Разочарованието е огромно, изпуснахме много голям шанс да играем на финала.
Трудно се говори след такъв мач, надиграха ни. Въпреки че бяхме близо, накрая се броят медалите и шампиона остава. Пожелавам си да не гледаме отново как награждават другите отбори, защото това ще бъде четвърто място за пети път и общо шести загубен полуфинал откакто съм част от националния отбор.
Надявам се поне утре да успеем да се преборим за третото място“

За предстоящия мач с Италия Виктор допълни: “Нямаме много време, но трябва максимално бързо да си изчистим главите от днешния мач, да се мобилизираме и да излезнем по най-добрия начин утре, да се опитаме да победим.“