СНИМКИ И ВИДЕО: Локо удари Левски и нанесе първа загуба на „сините“

491

Локомотив победи с 1:0 Левски и свали „сините“ от върха в Първа лига и нанесе първа загуба на Левски. Единственото попадение реализира Анте Аралица в 14-та минута.

В 14-та минута Анте Аралица засече центриране на Умарбаев и откри резултата – 1:0.

В 25-та минута Локомотив трябваше да извърши принудителна смяна, като Игор Банович, който се завърна след наказание се контузи и беше заменен от Димитър Илиев.

В 35-та минута резервният вратар на Левски Божидар Митрев получи жълт картон от скамейката.

В 36-та минута след центриране от фаул Стивън Езе засече с глава, но топката премина покрай вратата на Полачек.

В 63-та минута Ейолофсон стреля с глава, но в аут.

В 71-та минута силен удар на Обретан попадна право в ръцете на Луков.