Марица се класира за втория кръг при ветераните

230

“Марица” постигна победа с 0:1 при гостуването си на “Тракия” (Стамболийски) в мач от първия кръг на областния етап в държавното първенство за ветерани, игран в четвъртък. Двубоят се игра в Стамболийски, а по новия регламент всичко се решава в една среща. Така “жълто-сините” се класират напред в надпреварата.

Пловдивчани имаха превъзходство по време на срещата и можеха да решат мача в своя полза доста по-рано, но пропуснаха доста положения. В 74-та минута Николай Пеев реализира единственото попадение в мача, с което той донесе крайния успех за своя отбор.

По програма, на 11 октомври “Марица” ще приеме “Ведраре” в мач от следващия кръг, а победителят ще се класира за областния етап.