190

Ботев завърши 1:1 срещу сръбския Радник в първата си контрола в Анталия и втора въобще. Двубоят трябваше да се играе вчера, но беше отложен заради торнадо, силен вятър и силен дъжд в турския курорт.

В 11-та минута удар на Неделев от фаул беше избит в корнер от вратаря на сърбите.

В 16-та минута удар на Златанович с глава беше избит в корнер от Чворович.

В 22-та минута Златанович беше изведен добре напред, излезна сам срещу Чворович и го преодоля за 0:1.

В 77-та минута Ботев изравни след страхотен гол на младока Слави Шопов. Неделев центрира, а влезлият на смяна Шопов с хубав удар от воле вкара за 1:1.

Следващата контрола на Ботев е във вторник срещу полския Пяст Главице.

Ботев: Иван Чворович, Джонатан Перейра, Димитър Пиргов, Кристиан Димитров, Филип Филипов, Радослав Терзиев, Лъчезар Балтанов, Васил Шопов, Тодор Неделев, Антон Карачанаков, Антон Вутов (Даниел Кайзер, Костадин Ничев, Атанас Зехиров, Атанас Ташолов, Кристиан Добрев, Радослав Апостолов, Станислав Шопов, Иван Василев)

Радник: Никола Василевич, Милош Милованович, Томислав Байович, Душан Певанович, Францис Керемех, Христо Ристович, Предраг Джорджевич, Братислав Пейчич, Лазар Колич, Зоран Даноски, Игор Златанович