Югоизточна трета лига сезон 2019-2020 програма, резултати и класиране

9402

Югоизточна трета лига сезон 2019-2020 6 кръг

ДатаЧасДомакин-ГостКР
14.09.201917:00Атлетик Куклен - Гигант Съединение1:0
14.09.201917:00Димитровград - Загорец Нова Загора0:6
14.09.201917:00Свиленград - Левски Карлово2:1
14.09.201917:00Карнобат - Хасково1:2
14.09.201917:00Черноморец Бургас - Созопол1:2
14.09.201918:00Миньор Раднево - Борислав Първомай3:1
15.09.201917:00Несебър - Ямбол1:0
15.09.201917:00Сокол Марково - Розова долина2:1
15.09.201917:00Родопа Смолян - Марица Пловдив1:3

Югоизточна трета лига сезон 2019-2020 5 кръг

ДатаЧасДомакин-ГостКР
24.08.201918:00Гигант Съединение - Миньор Раднево2:0
24.08.201918:00Борислав Първомай - Карнобат4:1
24.08.201918:00Розова долина - Несебър4:1
24.08.201918:00Ямбол - Загорец2:6
24.08.201919:00Созопол - Свиленград2:0
25.08.201918:00Родопа Смолян - Черноморец Бургас0:0
25.08.201918:00Марица - Сокол Марково6:0
25.08.201918:00Хасково - Димитровград4:1
25.08.201918:00Левски Карлово - Атлетик Куклен2:1

Югоизточна трета лига сезон 2019-2020 4 кръг

ДатаЧасДомакин-ГостКР
24.08.201918:00Гигант Съединение - Миньор Раднево2:0
24.08.201918:00Борислав Първомай - Карнобат4:1
24.08.201918:00Розова долина - Несебър4:1
24.08.201918:00Ямбол - Загорец2:6
24.08.201919:00Созопол - Свиленград2:0
25.08.201918:00Родопа Смолян - Черноморец Бургас0:0
25.08.201918:00Марица - Сокол Марково6:0
25.08.201918:00Хасково - Димитровград4:1
25.08.201918:00Левски Карлово - Атлетик Куклен2:1

Югоизточна трета лига сезон 2019-2020 3 кръг

ДатаЧасДомакин-ГостКР
17.08.201918:00Ямбол - Гигант Съединение1:1
17.08.201918:00Загорец - Левски Карлово5:1
17.08.201918:00Атлетик Куклен - Хасково1:0
17.08.201918:00Димитровград - Розова долина2:2
17.08.201918:00Несебър - Созопол1:1
17.08.201918:00Свиленград - Борислав Първомай6:1
17.08.201918:00Карнобат - Марица1:3
17.08.201918:00Черноморец Бургас - Миньор Раднево1:0
18.08.201918:00Сокол Марково - Родопа Смолян2:1

Югоизточна трета лига сезон 2019-2020 2 кръг

ДатаЧасДомакин-ГостКР
10.08.201918:00Гигант Съединение - Черноморец0:3
10.08.201918:00Миньор Раднево - Сокол Марково4:0
10.08.201918:00Марица - Свиленград2:0
10.08.201918:00Борислав Първомай - Несебър3:0
10.08.201918:00Розова долина - Атлетик Куклен3:0
10.08.201918:00Хасково - Загорец1:3
10.08.201919:00Созопол - Димитровград4:0
11.08.201918:00Родопа - Карнобатотложен
11.08.201918:00Левски Карлово - Ямбол2:0

Югоизточна трета лига сезон 2019-2020 1 кръг

ДатаЧасДомакин-ГостКР
03.08.201918:00Ямбол - Хасково0:1
03.08.201918:00Загорец - Розова долина3:1
03.08.201918:00Атлетик Куклен - Созопол0:2
03.08.201918:00Димитровград - Борислав1:1
03.08.201918:00Несебър - Марица0:1
03.08.201918:00Свиленград - Родопа2:1
03.08.201918:00Карнобат - Миньор Раднево1:1
03.08.201918:00Сокол Марково - Черноморец2:4
04.08.201918:00Левски Карлово - Гигант0:0

Югоизточна трета лига сезон 2019-2020 класиране

КласиранеОтборМачовеПобедиРавенстваЗагубиГолова разликаТочки
1.Созопол651013:116
2.Загорец (Нова Загора)550019:615
3.Черноморец (Бургас)642011:414
4.Марица (Пловдив)641113:313
5.Розова долина (Казанлък)632113:711
6.Левски (Карлово)63217:711
7.Миньор (Раднево)63129:410
8.Свиленград62229:78
9.Хасково62229:88
10.Гигант (Съединение)62229:88
11.Борислав (Първомай)622210:118
12.Атлетик (Куклен)52034:76
13.Ямбол61145:134
14.Сокол (Марково)61145:194
15.Димитровград60336:143
16.Несебър60244:112
17.Карнобат50144:121
18.Родопа (Смолян)50144:121

Харесайте страницата на SportenPlovdiv.com тук и ще може да научавате по-бързо новините от спорта в Пловдив >>

SHARE