Купа на България 2019-2020 (програма и резултати)

2658

Следете всички резултати от турнира за Купата на България през сезон 2019-2020. Всички срещи от Пловдивска област, новият предварителен кръг и от 1/16 финалите до финала.

Купа на България, финал

КръгДатаЧасДомакин-ГостКР
Финал01.07.202019:15ЦСКА (София) - Локомотив (Пловдив)0:0 след продължение 0:0 след изпълнение на дузпи 3:5

Купа на България, 1/2 финали

КръгДатаЧасДомакин-ГостКР
1/2 финал първи мач09.06.202020:30Локомотив (Пловдив) - Левски (София)2:0
1/2 финал първи мач10.06.202021:00Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)0:0
1/2 финал реванш23.06.202020:30Левски (София) - Локомотив (Пловдив)0:0
1/2 финал реванш24.06.202020:30ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)2:0

Купа на България, 1/4 финали

КръгДатаЧасДомакин-ГостКР
1/4 финал03.03.202015:00Локомотив (Пловдив) - ЦСКА 1948 (София)2:0
1/4 финал03.03.202018:00ЦСКА (София) - Ботев (Враца)2:1
1/4 финал04.03.202018:00Ботев (Гълъбово) - Ботев (Пловдив)0:0 след продължение 0:1
1/4 финал05.03.202019:00Левски (София) - Лудогорец (Разград)0:0 след продължение 0:0 след дузпи 6:5

Купа на България, 1/8 финали

КръгДатаЧасДомакин-ГостКР
1/8 финал03.12.201914:30Берое (Стара Загора) - ЦСКА 1948 (София)

3:4
1/8 финал03.12.201917:30Славия (София) - Ботев (Пловдив)1:2
1/8 финал04.12.201913:30Септември (София) - Лудогорец (Разград)

0:3
1/8 финал04.12.201915:00Ботев (Гълъбово) – Витоша (Бистрица)

2:1
1/8 финал04.12.201916:00Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)

4:0
1/8 финал05.12.201913:30Арда (Кърджали) - ЦСКА (София)

0:1
1/8 финал05.12.201917:30Локомотив (Пловдив) - Литекс (Ловеч)

2:1

Купа на България, 1/16 финали

КръгДатаЧасДомакин-ГостКР
1/16 финал24.09.201916:00Кариана (Ерден) - Царско село (София)

3:0
1/16 финал24.09.201916:00Ботев (Ихтиман) - Черно море (Варна)
0:3
1/16 финал24.09.201918:30Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА (София)

0:3
1/16 финал25.09.201916:00Миньор (Перник) – Ботев (Пловдив)

1:2
1/16 финал25.09.201916:00Спартак (Варна) - Левски (София)

1:5
1/16 финал25.09.201916:00Загорец (Нова Загора) - Славия (София)

0:4
1/16 финал25.09.201916:00Добруджа (Добрич) - Ботев (Враца)

0:4
1/16 финал25.09.201919:00Нефтохимик (Бургас) - Лудогорец (Разград)

1:4
1/16 финал25.09.201919:00Литекс (Ловеч) - Монтана

3:0
1/16 финал26.09.201916:00Спартак (Плевен) - Септември (София)

4:3
1/16 финал26.09.201916:00Хебър (Пазарджик) - Арда (Кърджали)

0:2
1/16 финал26.09.201916:00Поморие - Берое (Стара Загора)0:2
1/16 финал26.09.201916:00Балкан (Ботевград) - Локомотив (Пловдив)

0:3
1/16 финал26.09.201918:00Черноморец (Балчик) - Витоша (Бистрица)

0:4
1/16 финал26.09.201919:00Ботев (Гълъбово) - Етър (Велико Търново)2:1
1/16 финал26.09.201919:00ЦСКА 1948 (София) - Дунав (Русе)

2:1

Купа на България, втори предварителен кръг

КръгДатаЧасДомакин-ГостКР
2-ри предварителен04.09.201916:00Миньор (Перник) – Струмска слава (Радомир)

1:0
2-ри предварителен04.09.201916:00Светкавица (Търговище) – Спартак (Плевен)

1:4
2-ри предварителен04.09.201916:00Хитрино – Кариана (Ерден)

1:1 след продължение 1:2
2-ри предварителен04.09.201916:00Върбица (Бенковски) – Черноморец (Балчик)

1:4
2-ри предварителен04.09.201916:00Лато (Алеково) – Спартак (Варна)

0:1
2-ри предварителен04.09.201916:00Вихрен (Сандански) – Ботев (Гълъбово)

0:2
2-ри предварителен04.09.201916:00Марица (Пловдив) – Локомотив (Горна Оряховица)

1:3
2-ри предварителен04.09.201916:00Созопол – Поморие

0:1
2-ри предварителен04.09.201916:00Ботев (Ихтиман) се класира директно

2-ри предварителен04.09.201916:00Балкан (Ботевград) класира се директно

2-ри предварителен05.09.201916:00Дреновец – Литекс (Ловеч)

1:1 след продължение 1:2
2-ри предварителен05.09.201916:00Добруджа (Добрич) – Локомотив (София)

1:0
2-ри предварителен05.09.201916:00Суворово – ЦСКА 1948 (София)

0:3
2-ри предварителен05.09.201916:00Загорец (Нова Загора) – Пирин (Благоевград)

0:0
2-ри предварителен05.09.201916:00Партизан (Червен бряг) – Хебър (Пазарджик)

1:4
2-ри предварителен06.09.201916:00Севлиево – Нефтохимик (Бургас)

1:3

Вижте всички мачове от областния кръг в турнира за Купата на България:

КръгДатаЧасДомакин-ГостКР
1 кръг07.08.201918:00Спартак (Пловдив) - Марица (Пловдив)0:2
1 кръг07.08.201918:00Борислав (Първомай) - Атлетик (Куклен)3:2
1 кръг07.08.201918:00Марица (Милево) - Сокол (Марково)1:5
1 кръг07.08.201918:00Асеновец (Асеновград)почива
2 кръг14.08.201918:00Борислав (Първомай) - Марица (Пловдив)1:2
2 кръг14.08.201918:00Асеновец (Асеновград) - Сокол (Марково)1:3
Областен финал21.08.201918:00Марица (Пловдив) - Сокол (Марково)3:0

Харесайте страницата на SportenPlovdiv.com тук и ще може да научавате по-бързо новините от спорта в Пловдив >>

SHARE