2068

Арда и Черно море завършиха 0:0 във втората среща от седмия кръг в efbet Лига. Двубоят се игра на стадион „Локомотив“ в Пловдив, където ще домакинства Арда докато в Кърджали бъде направено осветление на стадиона.

В 38-та минута Ховсепян фаулира Мартин Минчев в наказателното поле и съдията Николай Йордан отсъди дузпа. Първоначално рефера не изгони Овсепян, който вече имаше жълт картон още в петата минута. Арменъц обаче репликира Йорданов и си изкара глупав червен картон, с което остави Арда да доиграе мача с 10 човека. Зад топката застана Жоржиньо, но Иван Караджов парира удара му.

Арда: Иван Караджов, Деян Лозев, Пламен Крумов, Зоран Гаич, Дарко Глишич, Емил Мартинов, Жоао Аморим, Роман Ховсепян, Спас Делев, Иван Коконов,Радослав Василев

Черно море: Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Мирослав Енчев, Димитрос Хантакиас, Цветомир Панов, Жордао, Патрик Андраде, Дани Кики, Васил Панайотов, Мартин Минчев, Жоржиньо