2157

Арда победи с 2:1 Етър в среща от 11-ия кръг в efbet Лига, която се игра на стадион „Локомотив“ в Пловдив, където Арда домакинства.

В 49-та минута Етър получи дузпа за нарушение на Дарко Глишич срещу Ивайло Димитров. Красимир Станоев застана зад топката и реализира – 0:1.

В 53-та минута Деян Лозев центрира, а Жоао Аморим успя да засече и изравни резултата – 1:1.

В 67-та минута Спас Делев центрира от фаул, а Илиас Хасани засече с крак и направи пълен обрат за Арда – 2:1.

Така Арда събра 18 точки и е на петото място в класирането, а Етър е девети с 11.

Арда: Иван Караджов, Конър Рандал, Зоран Гаич, Илиас Хасани, Дарко Глишич, Емил Мартинов, Румян Ховсепян, Спас Делев, Деян Лозев, Жоао Аморим, Радослав Василев

Етър: Христо Иванов, Александър Дюлгеров, Здравко Илиев, Иван Иванов, Крум Стоянов, Ерол Дост, Красимир Станоев, Крис Гади, Светослав Ковачев, Милчо Ангелов, Ивайло Димитров