2305

Арда победи с 2:0 Витоша Бистрица в среща от 17-ия кръг в efbet Лига, която се игра на стадион „Локомотив“ в Пловдив, където Арда домакинства.

В 22-та минута след центриране от корнер на Иван Коконов Радослав Василев засече с глава центрирането и реализира за 1:0.

В 48-та минута хубаво подаване на Александър Георгиев намери отново Радослав Василев, който на опразнената врата вкара второто си попадения в двубоя за крайното 2:0.

Така Арда събра 25 точки и е на петото място в класирането, а Витоша е на дъното с едва 4.

Арда: Иван Караджов, Атанас Кръстев, Илиас Хасани, Зоран Гаич, Матеус Леони, Дарън Сидул (Конър Рандъл 88 мин.), Емил Мартинов, Деян Лозев, Иван Коконов, Александър Георгиев (Лукас Вилиан 74 мин.), Радослав Василев (Елиша Сам 54 мин.)

Витоша: Християн Василев, Ваньо Иванов (Четин Садула 46 мин.), Венцислав Бонев, Евгени Зюмбулев, Георги Купенов, Тодор Гочев, Лъчезар Котев, Кристиан Кочилов, Георги Амзин (Даниел Кутев 58 мин.), Емил Гъргоров, Атанас Кабов (Запро Динев 73 мин.)