Пак карък накрая! Националите загубиха от Уелс в добавеното време

4387
Снимка: sportal.bg

България загуби с 0:1 втория си мач в Лигата на нациите след гол в последните секунди срещу Уелс.

В стартовия състав започнаха двама играчи от Ботев и Локо – Тодор Неделев и Бирсент Карагарен. Димитър Илиев влезе като резерва 61-та минута на мястото на Божидар Краев.

Единственото попадение падна в четвъртата минута от добавеното време Джонатан Уилямс центрира, а Неко Уилямс засече с глава и за съжаление втори пореден мач националите допуснаха гол в последните секунди.

За националите предстои много важната среща на 8 октомври срещу Унгария в първия бараж за класиране на Евро 2021. Националите са домакини, а срещата, която е ведин мач на директна елиминация.

България: Георги Георгиев, Сисиньо, Кристиян Димитров, Антон Недялков, Иван Горанов, Георги Костадинов, Янис Карабельов, Бирсент Карагарен, Божидар Краев (Димитър Илиев 61 мин.), Тодор Неделев (Филип Кръстев 82 мин.), Галин Иванов (Спас Делев 70 мин.)

Уелс: Уейн Хенеси, Конър Робъртс (Неко Уилямс 65 мин.), Том Локйър, Ийтън Ампаду, Бен Дейвис, Дейвид Брукс (Джонатан Уилямс 76 мин.), Матю Смит, Джо Морел, Гарет Бейл, Даниел Джеймс, Кийфър Муур (Кайл Робсън-Кану 61 мин.)