3602

Ботев направи 0:0 в домакинството си на Царско село. Така тимът остава без успех в четвърта поредна среща.

Ботев изпусна положения най-вече през първото полувреме като Слави Шопов принуди Пласид да избива в корнер, а след това удари и греда.

Ботев: Георги Аргилашки, Мите Цикарски, Филип Филипов, Виктор Генев, Иван Бандаловски, Славчо Шоколаров, Мишел Еспиноса (Лъчезар Балтанов 78 мин.), Тодор Неделев, Станислав Шопов (Иван Василев 83 мин.), Антонио Вутов (Кристиан Добрев 61 мин.), Атанас Илиев

Царско село: Джони Пласид, Дилан Мертенс, Хулио Родригес, Мартин Кавдански, Ивайло Марков, Борис Галчев, Реян Даскалов, Антонио Георгиев, Андерсон Кордейро (Божидар Васев 83 мин.), Мирослав Будинов, Салиф Сисе (Емануил Манев 62 мин.)