Локо се справи в контрола срещу Септември

3885

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) победи Септември (Симитли) с 2:0 в контролна среща. Попаденията за “черно-белите” бяха дело на Кристиан Илич.

Още в началните минути Локомотив поведе. Кристиан Илич се възползва от грешка на играч на Септември, открадна топката и вкара за 1:0. Само след 5 минути “черно-белите” удвоиха своята преднина. Отново Илич бе точен с глава след центриране от корнер на Умарбаев. В 19-та минута Валентино Пулиезе бе принудително заменен заради контузия. В 25-та минута Парвиз Умарбаев изведе на добра позиция Аралица, който стреля на сантиметри от целта. В 36-та минута опасен изстрел на Илич бе избит в корнер.

В началото на втората част рейд на Аралица завърши с изстрел, спасен от стража на гостите. В 60-та минута играч на Септември нацели напречната греда на вратата на Кристиан Томов. Отборът от Симитли организира още една опасна атака в 80-та минута, завършила с удар встрани от целта.

Локомотив игра в състав: Илко Пиргов, Лукас Масоеро, Кристиан Гомис, Милош Петрович, Филип Михалевич, Валентино Пулиезе, Парвиз Умарбаев, Николай Николаев, Кристиан Илич, Анте Аралица, Кенан Муслимович (Кристиан Томов, Петър Витанов, Георги Минчев, Момчил Цветанов, Даниел Димитров, Иван Михайлов, Диниш Алмейда)